Samočistící bazén už není utopií - COMPASS-VANTAGE®


VANTAGE® pomocí systému trysek postupně žene nečistoty od bočních stěn, přes celé dno až ke dnové výpusti. Tento proces je automatizován s filtračním režimem a bazén se tím průběžně čistí. VANTAGE® je tak účinnější než jakýkoli bazénový vysavač.

  • VANTAGE® je nejlepší samočistící systém pro kompozitní bazény na světě
  • Cirkulační systém VANTAGE® eliminuje růs bakerií a řas.
  • VANTAGE® redukuje použití chemikálií.
  • Pravidelná cirkulace VANTAGE® významně přispívá k rovnoměrné teplotě vody v celém bazénu, a tím podle posledních testů prokazatelně snižuje náklady spojené s ohřevem vody.

VANTAGE® JE ABSOLUTNĚ BEZPEČNÝ

Systém je absolutně bezpečný a byl navržen tak, aby neměl žádná provozní omezení. Bazén je možné využívat i v čase, kdy je VANTAGE® v provozu a čistí bazén. S ohledem na design jsou použité trysky dodávány ve třech barevných variantách, aby ladily s barvou bazénu. VANTAGE® systém je tak téměř neviditelný a nenarušuje vzhled bazénu.


VANTAGE® nemá konkurenci

Jeho patentovaná teleskopicky výsuvná "Pop-up" tryska pokrývá nejenom velkou plochu, ale poradí si i s většími kusy nečistot. Kompletní samočistící systém VANTAGE® je patentově chráněn.

VANTAGE® se dá instalovat pouze do nově pořízených bazénů. Jeho instalaci provádí pouze vyškolení technici, tím je zaručený bezproblémový chod systému.


Jak Vantage funguje? Prohlédněte si krátké video.