KRYT ROLLO COVER PRO BAZÉNY COMPASS


bezényRoletový kryt Rollo Cover pro bazény Compass je integrované lamelové zakrytí, které efektivně zahřívá vodu v bazénu a zároveň zajišťuje jeho bezpečnost. Solární lišty zachycují sluneční energii a ohřívají vodu v bazénu o 4 až 8 °C v závislosti na ročním období a geografické poloze. Vypařování vody a tepelné ztráty jsou během noci omezené na minimum. Lamelový kryt pro bazény Compass udrží zatížení malých domácích mazlíčků a dětí do hmotnosti 40kg. Pro dosažení maximální bezpečnosti je na podélných stranách bazénů řady XL zabudovaná vodící lišta, která zabraňuje ponoření roletových lišt, jakmile se zatíží.


CHARAKTERISTIKA LAMELOVÉHO ZAKRYTÍ

Komora roletového zakrytí pro bazény Compass je součástí bazénu a je v ní uložený vodící mechanismus lamel. Když se roleta automaticky vysouvá nebo zasouvá, lamely se navíjejí na hřídel z nerezové oceli. Zařízení je poháněné sofistikovaným trubkovým motorem, který se nachází uvnitř hřídele. Při otevřeném bazénu je lamelový kryt srolován za pevným panelem, který je v barvě bazénu.


lamely roletLAMELY ROLET

Lamely tvořící roletový kryt Rollo bazénů Compass jsou vyrobeny z tvrzeného PVC se zvýšenou odolností proti mechanickému poškození a UV záření.

 

 


Bazény s možností integrovaného roletového zakrytí:

bazény s roletovým zakrytím

Pokud máte zájem o bližší informace, zavolejte nám na číslo 606 244 081