YACHT POOL boduje na poli světového designu


EU, 03.03.2014

YACHT POOL, unikátní keramický bazén s integrovanou vířivou vanou, získal prestižní designovou cenu IF product design.

yacht poolDesign jménem YACHT POOL

V pátek 28. února 2014 převzali představitelé firmy Compass Ceramic Pools spolu s autorem vizuální podoby bazénu YACHT POOL Jurajem Majerníkem ocenění IF PRODUCT DESIGN.

YACHT POOL byl posuzován porotou složenou z 32 světových odborníků na design v kategorii Bathroom / Wellness. Slavnostní ceremoniál proběhl v aréně BMW World v německém Mnichově, kde byly také oceněné značky jako Apple, BMW nebo Samsung.


Proč YACHT POOL..?

Myšlenka vytvořit bazén, který by vzbuzoval silné emoce hned na první pohled, se zrodila ve hlavách majitelů společnosti Compass Ceramic Pools přibližně před dvěma lety, kdy přemýšleli, jak přijít na trh opět s něčím, co nenabízí nikdo jiný.

Po samočistícím system Vantage a inteligentním ovládání bazénu Compass iQ, praktických pomocnících každého majitele bazénu, přišly na řadu emoce, design a tzv. „wow-efekt“. Tak vznikl produkt vzbuzující touhu a uspokojující všechny smyslyYACHT POOL, bazén s integrovanou vířivou vanou, inspirovaný plavbou po moři, svobodou, pobytem v přírodě a mottem Carpe diem (z latiny, přeneseně znamená Užívej života...).


Dobrý nápad + akční realizace = úspěch zaručen

Cesta od ideje k realizaci byla relativně krátká. Od návrhu přes výrobu prototypu, náročné testování, dolaďování výrobních detailů a technologických řešení až po účast na většině významných evropských bazénových výstavách uběhly necelé 2 roky.

Za tu dobu YACHT POOL sklízel nebývale pozitivní reakce. Cena za design byla tedy logickým vyústěním. Potvrdilo se, že YACHT POOL má nejlepší předpoklady stát se skvělým společníkem svých majitelů.

YACHT POOL můžete vidět v online galerii IF award zde.